czwartek, 12 września 2019

Godsworn Hunt's Jagartha

I got myself to painting and converting the Godsworn Hunt. As in Ylthari's Guardians case, in order to learn what is the warband about I started with a mini I hadn't been planning to remodel. Jagartha looks just like that.

Zabrałem się za malowanie i konwertowanie Łowców Zaprzysiężonych Mrocznym Potęgom :D (zadziwiające, jak to anglosaskie nazewnictwo jest słownie ekonomiczne). Podobnie jak w przypadku Straży Ylthari, rozpoznawczo zacząłem od modelu, któremu upiekło się bez zmian w budowie. Jagartha wygląda tak.
4 komentarze:

 1. Nowa drużyna, ale ekstra! Świetnie wyszła, ekspresja twarzy niesamowita, te barwy wojenne naokoło oczu robią świetny efekt! Podoba mi się też jak bardzo przykuwa wzrok ten czerwony irokez, naprawdę mocna czerwień!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tymi barwami wojennymi mam zgryz. Idea podoba mi się bardzo, podłapałem fajne referencje do kształtów malunków (link niżej) i chyba nawet jestem skłonny przyznać, że Jagartha wygląda lepiej z nimi niż bez (choć tu bez pewności). W trakcie prac nad pozostałymi członkami ekipy wyszło mi jednak, że podoba mi się bardzo jak są tacy wyprani z kolorów (z wyjątkiem kontrastowej w opór broni). Nie wiem jeszcze, jak to się rozwinie. Albo pozostałym domaluję, albo ją odbarwię :P

   Referencje do plemiennych malunków: http://orkenworld.com/

   Usuń
  2. Mi się podoba - zarówno na ilustracjach w linku (całkiem fajny pomysł!) jak i na figurce. Co do pozostałych kolesi z drużyny, nie wiem jak wyglądają Twoje plany, ale na kompie, chociażby i w paincie możesz wypróbować jak im przypasuje trochę koloru i w ten sposób ocenić ;) może oceni to ewentualnych frustracji.

   Usuń
  3. Już niewiele zostało mi do końca drużyny i wkrótce trzeba będzie się określić. Sam się wtedy dowiem, jakie mam plany. Pomysł ze wsparciem procesu decyzyjnego kolorowankami nader rozsądny, dzięki! :)

   Usuń