czwartek, 24 marca 2016

FKB XIX: Wyrdstone Markers

Motywem przewodnim XIX edycji Figurkowego Karnawału Blogowego ogłoszono znaczniki i wypełniacze. Postanowiłem skorzystać z okazji, by wreszcie wyposażyć się w to, czego na blogu poświęconemu Mordheim zabraknąć nie może - znaczniki spaczenia! Docelowo chcę mieć ich co najmniej 6, ale w pierwszej turze powstały 3 :)

The theme of the 19th edition of Mini Blog Carnival is "markers and fillers". I've seized the opportunity to finally make something every Mordheim blog should have: wyrdstone markers! I'd like to have at least 6 of those, but in the first turn I made only 3. Enjoy!

16 komentarzy:

 1. Ten z tabliczką super, pozostałe też:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki :) Ten z tabliczką powstał jako ostatni, żeby trochę urozmaicić krajobraz. Chyba nie najgorzej spełnia swoją funkcję :)

   Usuń
 2. Z tabliczką zdecydowanie najlepszy =)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam na pokładzie :) Cieszę się, że się podoba, bo i kombinowania z nim było najwięcej.

   Usuń
 3. Wielce udatne! A z czego te dziwogłazy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rad jestem to czytać :) Dziwogłazy ze szkiełek. A bardziej precyzyjnie - z zielonej butelki umieszczonej w worku i poddanej młotkowaniu. Radości co nie miara, a i interesujących kształtów mnogość. Tylko trochę strach ;)

   Usuń
 4. Świetne! Ten znacznik ala płetwa rekina jest najlepszy!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki :) To właśnie jeden ze wspomnianych wyżej "interesujących kształtów". Jak tylko go zobaczyłem, pomyślałem, że spadające na Mordheim fragmenty komety mogły formować się w ostre odłamki, wbijające się z wielką siłą w powierzchnię ulic. I dalej już poszło :)

   Usuń
 5. Rewelacja! Trochę strach będzie z nimi grać, ale co tam, odrobina adrenaliny doda tylko smaczku nudnemu turlaniu kostek :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetne, choć sam bym się raczej nie odważył z takiego materiału robić :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem, jak to możliwe, ale krawędzie nie są zbyt ostre. Koyoth wysnuł hipotezę, że przy młotkowaniu się nawzajem pościerały. Nie jestem pewien, czy to możliwe :P W każdym razie przy dłubaniu się nie pokaleczyłem.

   Usuń