czwartek, 12 lutego 2015

Carnival Master WIP

Wracam do postowania po kilkudniowej przerwie wynikającej z przedłużających się prac koncepcyjnych nad nową bandą :) Choć moja ekipa Karnawału Chaosu jest jeszcze w powijakach, trudno o lepszy dzień, by zamieścić relację z robót. Po pierwsze: do końca karnawału w "prawdziwym życiu" zostało zaledwie kilka dni. Po drugie: model, który po paru maźnięciach farbą zostanie przywódcą gangu, jak żaden inny pasuje do obchodzonego dziś tłustego czwartku. Spasiony jest jest ponad miarę, a "pączek" wprost wyłazi mu już z brzucha;)

Tym samym, inauguruję przewidziany na luty cykl: "Wojna postu z karnawałem". Siły karnawału reprezentować będą modele do bandy CoC; post - nieustraszeni pogromcy czarownic. Jako bonus przewidziane są elementy terenu wiejskiego stworzone z myślą o settingu "Empire in Flames", z którego wywodzi się Karnawał Chaosu.


8 komentarzy:

 1. Jakoś tak kojarzy mi się z "Nightmare before Christmas" :D Świetny. To moja ulubiona banda do Mordheim, będę z przyjemnością śledzić postępy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sam nie skojarzyłem, ale rzeczywiście dyniowata głowa i uśmiech od ucha do ucha przywodzą na myśl Jacka :) Trafia na malowniczą szortlistę!

   Usuń
  2. Bo najważniejsze, to iść przez życie z uśmiechem ;P Dzięki!

   Usuń
 2. Całkiem ciekawa koncepcja, czekam na malowanie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zamysł jest taki, żeby było trochę cyrkowo, trochę nurglowo i trochę trupiarsko (od trupy aktorskiej, a nie od trupów). Mam nadzieję, że malowanie pozwoli uwypuklić, co ma uwypuklić i oczekiwania nie zostaną zawiedzione :)

   Usuń
 3. Czekam na "elementy terenu wiejskiego"- pewnie będą dla mnie znakomitą inspiracją ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W planach jest wychodek i stodółka :P Zapraszam nawet, jeśli się nie przyda ;)

   Usuń