czwartek, 24 listopada 2016

FKB XXVII: Confrontation Goblin Archer

"Idzie zima", zaproponowany przez Dominika temat XXVII edycji Figurkowego Karnawału Blogowego nastręczył mi pewnych kłopotów. Po pierwsze, nigdy chyba jeszcze nie umieszczałem ludków z śnieżnej scenerii. Po drugie, nie bardzo miałem pomysł, jaki model miałby się w niej znaleźć. Przeglądając szufladę wstydu, natknąłem się na zapomnianego goblińskiego łucznika z Konfrontacji. A że miał szykowne futro - w sam raz na nadciągającą porę roku - padło na niego! :)

"Winter's coming" is the theme WrocWar's Dominik have chosen for the 27th Mini Blog Carnival. At the beginning, it seemed problematic to me for two reasons. I've never made snow scenery before and - to be honest - I didn't really have idea what should I place in it. Having looked into my drawer of shame, I found a Confrontation's Goblin Archer put there and forgotten a long time ago. As he's wearing a fur - a perfect clothing for the upcoming season - I made up my mind and painted him :)17 komentarzy:

 1. Co za fantastyczny model o pięknym malowaniu! Nie wiem co najładniejsze!:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło, że mały goblin zasłużył na tak wielkie słowa :D (to pewnie przez to podwyższenie) :P

   Usuń
 2. Główną wadą tego gobasa jest to, że nie jest klaunem - nurglingiem :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :D Musiałbym nazmyślać albo zdekompletować set podstawek, żeby pasowało do FKB ;) Ostatni ze wzmiankowanego zestawu powinien wpaść za tydzień :)

   Usuń
 3. Główną wadą tego gobasa jest to, że nie jest klaunem - nurglingiem :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo sympatyczny, a i podstawka zacna :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetna poza tej figurki. W ogóle to całkiem zgrabna jest. No i malowanie wydobyło z niej piękno ! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jedna rzecz, którą zauważyłem dopiero na zdjęciu, to że kolor brody miast wydobywać jej piękno sprawia, że zlewa się ona z kożuszkiem. Jest plan, by wyjaśnić tę sprawę ;)

   Usuń
 6. Fajna wiewióra na łbie - prosto z epoki lodowcowej ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że model został prawidłowo dobrany do tematu ;)

   Usuń
 7. Bardzo pocieszna miniaturka, uroczo pomalowana. Zima mu bardzo pasuje przy tych futrach i czapach, dobry wybór figurki. Bardzo dobra podstawka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Valhallan Blizzard okazał się bardzo wdzięcznym narzędziem czynienia zimy, to z podstawką poszło łatwo :) Z tym futerkiem też tak uznałem!

   Usuń
 8. Fantastycznie Ci wyszedł! Zima mu służy i ma bardzo dużo charakteru!

  OdpowiedzUsuń