czwartek, 4 lipca 2019

Thundrik's Profiteers' Garodd Alensen

After quite heavily converted Ylthari's Guardians I wanted to paint something quick and needing no additional preparations. Because I got an idea how to convert part of warbands I haven't painted yet  (Garrek's, Farstriders, Averon's and Zarbag's), I've chosen the one I like the way it is: Thundrik's Profiteers. Garrod Alensen was the first to paint.

Po dość mocno konwertowanych Strażnikach Ylthari chciałem pomalować coś na szybko, bez długotrwałych przygotowań. Na część niepomalowanych jeszcze band (Garreków, Farstriderów, Averonów i Zarbagów) mam pomysły przeróbek. Same z siebie bardzo podobały mi się natomiast figurki ekipy Thundrika, więc to one trafiły na warsztat. Jako pierwszy - Garodd Alensen.
2 komentarze:

 1. Bardzo podoba mi się ten brudny odcień złotego/brązu i akcent kolorystyczny w postaci tych fioletowych kryształów, drużyna zapowiada się bardzo obiecująco!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Żałuję, że nie rzucili kryształów na każdą z podstawek - rzeczywiście ładnie podbijają fioletowość (trochę pogubioną w cieniu zdjęć).

   Złoto zieleniłem bardzo celowo, tym bardziej cieszę się więc, że wpadło w oko. Dzięki za komentarz :)

   Usuń