czwartek, 16 grudnia 2021

Malifaux Zoraida, the Swamp Hag

I got back to painting the Swampfiend team for Malifaux :) Below you can see its boss, Zoraida the Swamp Hag (slightly converted). Before taking the group photo, I will have to sculpt an alternative, less cartoony-looking voodoo doll, but I think it will be smooth sailing from here on.

Wróciłem do malowania ekipy Swampfiendów do Malifaux :) Poniżej lekko skonwertowana szefowa, wiedźma z bagien Zoraida. Zanim zdjęcie całej podstawowej drużyny, trzeba mi będzie jeszcze wyrzeźbić alternatywną, mniej komiksową laleczkę voodoo, ale teraz to już chyba z górki.


Accompanied by Waldgeists / W towarzystwie Waldgeistów

10 komentarzy:

 1. Powabna dziewoja, nie ma co! Dobrze wyszły, te przekrwione oczy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z jakichś względów na concept arcie czaszki powieszone na staffie świecą na pomarańczowo. Wydawało mi się to bez sensu (tym bardziej, że kościane czaszki są u mnie motywem łączącym ją z Waldgeisteami), ale pomarańczowy sam w sobie mi się podobał i w oczach się ostał :)

   Usuń
 2. Bez dwóch zdań. Masz talent!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mówią, że talent to 10 tys. godzin spędzonych na ćwiczeniach ;) Ciekawe, ile przez te 20 lat malowania się tego nazbierało.

   Usuń
 3. Wow! She looks fantastic! Love the colors, textures and face expression! Awesome work, full of character!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Glad you've noticed the textures :) I was trying to make the robes wooly and gritty and I took my time making all those little spots. Thanks for the comment!

   Usuń
 4. Odpowiedzi
  1. Lubię malować twarze. Dlatego za stormcastami nie bardzo przepadam :D Dzięki!

   Usuń