czwartek, 27 stycznia 2022

Elathain’s Soulraid - Duinclaw

Duinclaw has been an expected follow-up to Spinefin, Fuirann and Tammael. And here it is - second best Games Workshop miniature of the year 2021, the crab. There's just the boss of Elathain's Soulraid left to convert and paint, but I'll take some time off from the project to make something for Mordheim again :)

"Świat się zmienia, słońce zachodzi, a wódka się kończy" - przypomniał w temacie LXXXIX Figurkowego Karnawału Blogowego Furiusz. Co oczywiste, przywiodło mi to na myśl "Wiedźmina" i co niemal równie oczywiste - jego zakończenie. Zakończenie "Wiedźmina" kojarzy mi się z kolei ze ślimakami i winem, a te z kategorią "owoce morza". No i cyk - będzie krab! - adekwatny do tematu tym bardziej, że w organizowanym przez GW plebiscycie na figurkę roku zajął drugie miejsce :D
5 komentarzy:

 1. Całkiem ładny kawał skorupiaka! Natomiast co do zdjęcia grupowego, to myślę, że akurat tym modelem przydałoby się trochę połysku/efektu mokrej wody.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie do końca ogarniam, jak Idonethy mają się do wody, ale tak czy siak trop ciekawy. Dzięki za komentarz!

   Usuń
  2. Nie znam za dobrze fluffu AoS, ale zdaje się, że w/w żyją w wodzie stąd uważam, że dobrze gdyby wyglądali na mokrych.

   Usuń
 2. Ciachu ciachu i po strachu. Zgadzam się z przedmówcą odnośnie połysku ;)

  OdpowiedzUsuń