czwartek, 29 września 2022

Gorechosen of Dromm - The Gorehulk

I started painting a next Warhammer Underworlds warband. This time it's "Gorechosen of Dromm" - a three members Khorne team consisting of a shaman, a "fireman" and a big guy. I began with the biggie.

Ruszyłem z malowaniem kolejnej bandy do WHU - trzyosobowej ekipy Khorne'a z szamanem, ogniowym i bydlakiem. Zacząłem od bydlaka :D

Gorechosen of Dromm - The Gorehulk (front)

Gorechosen of Dromm - The Gorehulk (diagonal)

Gorechosen of Dromm - The Gorehulk (side)

6 komentarzy:

 1. He looks brutal! Looking forward to other members of the warband! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Thanks! It seems they'll get here on next two Thursdays :)

   Usuń
 2. Zacny model, jak zwykle świetne malowanie (podoba mi się mocny kontrast). Dodatkowo fajne tło fabularne modelu jako formy przejściowej między człowiekiem a Khorgorath'em. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za tło fabularne co prawda nie odpowiadam, ale nie dość, że jestem podobnego co Ty zdania, to uważam dodatkowo, że przełożyło się ono na jakość modelu. Gorehulk wygląda według mnie lepiej zarówno od przeciętnego Slaughterpriesta, jak i Khorgoratha :)

   W poszukiwaniu kontrastu z bladokościanym po raz pierwszy chyba pomalowałem ludzika na "niekaukasko". Jestem zadowolony z efektu i cała banda będzie najpewniej śniada (dużo na nich kości i mosiądzu). Bardzo dziękuję za zauważenie i rozbudowany komentarz. :)

   Usuń
 3. Nadal oszczędnie w kolorach ale jakby wyraziściej ;) Dobry jest!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ci mi wyszli wyjątkowo kolorowo. Następnych nie oglądaj bez okularów przeciwsłonecznych ;)

   Usuń