czwartek, 26 listopada 2015

Arakleskk the Sting

Arakleskk the Sting to kolejna z postaci do gry "Dark Eldar Arena of Blood". W przeciwieństwie do Kohrlieka, latającego na skyboardzie z hellglavem, jest Wychem z prawdziwego zdarzenia. Biega i skacze uzbrojony w falchion i razosnare.

Arakleskk the Sting is a next character from "Dark Eldar Arena of Blood" board game. In contrast to Kohrliek, flying around on a skyboard wielding a hellglave, he is a genuine Wych, armed with a falchion and a razorsnare.
10 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. A dziękuję serdecznie :) Cieszę się, że się podoba.
   Polecam przy okazji sposób na bladą skórę, bo - jak niewiele z moich metod malowania - łatwiutki i szybki: na rzetelny biały podkład daję zlahmiowany reikland flashshade, a potem już tylko highlighty cieniutkimi warstwami pallid wych flesha.

   Usuń
 2. Świetna ta figurka, ale malowanie jeszcze lepsze. Już miałem chwalić pracowity layering, a tu widzę przepis zaskoczył mnie jak turcy radzieckiego suchoja ;-) Brawo!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale tym pallid wych fleshem to jednak parę warstw się robi ;) Jest jeszcze wersja techniki dla albinosów, ale to przy okazji któregoś Grey Seera :P

   Dzięki!

   Usuń
 3. Normalnie nie mogę się napatrzeć!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo mi miło. Arakleskkowi z pewnością też :)

   Usuń
 4. Wygląda jakby się trzymał za ogon...:D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Coś w tym jest :) Na pierwszych dwóch zdjęciach widać nawet, skąd mu "ogon" wychodzi (takie okrągłe pudełeczko, jak z tej dłuugiej gumy boomer ;)

   Usuń
  2. A na trzecim wygląda jakby mu ten ogon wychodził z miejsca, z kórego tradycyjnie ogony wychodzą;D

   Usuń