czwartek, 26 lipca 2018

FKB XLVII: Blood Bowl Treeman

This month's topic in Mini Blog Carnival is "Wisdom of the Ancient". Hardly there is any fantasy creature closer to this theme than a treeman listening to whispers of forests living for thousands of years. Here's a one designed by Iron Golems.

Kto zrozumiał, o czym szumią żyjące nieprzerwanie od tysięcy lat drzewa, ten bez wątpienia posiadł „Mądrość Starożytnych”. Dlatego też w ramach mojego wpisu w XLVII Figurkowym Karnawale Blogowym istota, której spośród bywalców bestiariuszy fantasy do tej wiedzy najbliżej: przedstawiciel ludu entów projektu Iron Golems.
8 komentarzy:

 1. Jaki pniaczek! Bluszczyk i huby na nogach bardzo ładnie wyszły. No i ta sowa. Będzie się ładnie na boisku prezentować.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Robiąc je byłem kontent, że udało się utrzymać na nich zamierzone barwy drużyny bez utraty grzybowo-liściastej wiarygodności. Cieszę się, że się podobają :)

   Usuń
 2. Świetny Drzewiec! Ładne ma oczko i sowa też fajna.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie byłem jakimś fanem tej figurki, ale to, co z nią zrobiłeś całkiem zmieniło mój entopogląd =D Fantastyczne szczegóły i charakter całej pracy! Szkoda tylko, że podstawka taka mała =)

  OdpowiedzUsuń