czwartek, 11 lutego 2016

Maychem Sizzle, Eshin Sorcerer

Listę "prawdziwych" bohaterów bandy Shaded Demise (po Snikkicie, Slycicie i Dietzzicie) zamyka czarnoksiężnik klanu Eshin - Maychem Sizzle. Choć szczuroludzie tej profesji zajmują się przede wszystkim wytwarzaniem zaklętych broni, dość biegle władają również magią Rogatego Szczura (za podręcznikiem do Mordheim).

The list is of "true" heroes of Shaded Demise (with Snikkit, Slycit and Dietzzit on it) is closed by Maychem Sizzle, an Eshin Sorcerer. As stated in Mordheim Rulebook: the Sorcerers of Clan Eshin are black magicians who manufacture the enchanted weapons of the Assassins. Though their power is slight compared to the Warlocks of Clan Skryre or the mighty Grey Seer, their black sorcery is still potent.

19 komentarzy:

 1. ładnie wyszła ta blada skóra, milusi szczurek.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki :) Tego to już robiłem całkiem na blado, łącznie z jaśniutkim futrem. W Lexicanum pisali, że siwi czarują lepiej ;)

   Usuń
 2. Ten jest niczym kropka nad "i". Takie dopełnienie pozostałych. Super.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki :) Po modelu widać, że ani się skrada, ani bije, bo sam jest obwieszony mnóstwem "kropeczek" - tu spacztoken, tam kosteczka, a jeszcze gdzie indziej scroll :) Można więc było poszaleć. Cieszę się, że pasuje :)

   Usuń
 3. Wyszedł extra!Drewno bardzo ładnie realistycznie wygląda

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fakturę wyrzeźbili tam wyjątkowo porządnie, więc z drewnem poszło łatwo :) Dzięki!

   Usuń
 4. Jaki piękny sorcerer! Nawet nie znałem tego wzoru.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie też podoba się ten model :) Jest jeszcze, jak to w IV i V edycji bywało, drugi zrobiony na tych samych assetach. Tułów identyczy, ale tu ogonek trochę inaczej, łebek bardziej plague monkowy i staff z inną końcówką.

   Usuń
  2. Ten w dodatku ewidentnie na spacz-prochowym haju :D Coś czuję, że następny raport Clashowy będzie epicki :-)

   Usuń
  3. Do clashowego wariantu bandy muszę jeszcze dorobić Chieftaina, Globadierów i Rat Ogre'a :) Ale nawet jak nie zdążę, raport będzie epicki ze względu na nowe, wspaniałe i na oko bardzo grywalne tereny :)

   Usuń
  4. Mam już głód robienia nowych :-)

   Usuń
 5. Odpowiedzi
  1. A dziękuję bardzo :) Na tym widać zmienione malowanie spacztokenów, o których gadaliśmy przy okazji Dietzzita. Wydaje mie się, że teraz łatwiej poznać, co to takiego :)

   Usuń
  2. W rzeczy samej, łatwiej :)

   Usuń
  3. Dam zatem znać, jak przemaluję u Dietzzita :)

   Usuń
 6. Piękne są te skaveńskie klasyki! i cudne malowanie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki :) Jeszcze parę mi zostało do maźnięcia :)

   Usuń