sobota, 25 kwietnia 2020

Skaeth's Wild Hunt

As the blare of a hunter horn resounds through the woods and earth thunders with the pounding of cloven hooves, savage excitement and restless vigor spread through the forest as a wildfire. Fright fills foes of the nature as the every forest spirit is overcome with the primal urge to join the wild hunt and bring vengeance of Kurnoth in acts of the savagery untold.

10 komentarzy:

 1. Świetna interpretacja Kurnotich!

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak przeczytałem w komentarzu o suplemencie to dopiero sobie przypomniałem że brakuje simby w ich drużynie ;) Ciekawe co tam z nim zmalujesz!

  Poza tym, of course, super robota - i zaskakujący, nieczwartkowy post!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Simba - jeśli do Lighaena pijesz - już jest (na górnym zdjęciu widać), ale nie zmieścił mi się w kadr dolnego i spadł, bo był najmniej w mojej ocenie ciekawy :D

   Trwają już za to prace nad poważniejszym suplementem :) Będzie pewnie po bożemu, w czwartek (najpewniej 28). Mogę dodać gratis zbliżenie lewka. A sobotnie podsumowania skończonego cyklu kiedyś zdarzały mi się częściej. Teraz staram się dodawać w kolejnych postach w danym temacie fotkę wszystkich modeli ukończonych dotychczas, więc tych sobotnich wpisów jest mniej, ale jakoś tu mi pasowało :)

   Usuń