czwartek, 1 kwietnia 2021

Myari's Purifiers' Ailenn

The work on Lumineth Realmlords Myari's Purifiers progresses. I am more happy with adjustments made here than in Senaela's case. I would even say that after cutting off the banner, the hair verticalizer, the tower sign and the huge crossguard it isn't actually a bad mini (see the original here).

Prac nad Luminethowymi Myari's Purifiers trwają. Tu z przeróbek jestem bardziej zadowolony niż w przypadku Senaeli. Po wycięciu sztandaru, pionizatora włosów, logo wieży i ogromnego jelca da się w mojej ocenie powiedzieć, że nie jest to zła figurka (oryginał dla porównania tutaj).

Myari's Purifiers - Ailenn (front)

Myari's Purifiers - Ailenn

Myari's Purifiers - Ailenn & Senaela

5 komentarzy:

 1. Uboga krewna HE.
  Mimo, że technicznie majstersztyk to i tak nadal uważam, że do niektórych modeli te stonowane kolory nie pasują ;)
  Mogę podesłać Ci kilka moich do których będą :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgodzę się, że Lumineth Realmlordom nie zbywa na uroku. Standardowo już nie zgodzę się, że są modele, którym stonowane kolory nie pasują :D (choć - przypominam - pomalowałem ostatnio pstrokatego Doom Divera)

   Usuń
 2. Ciągle mało błysku i kontrastu na tych NMM. No mam pytanie, nie malowałeś im oczu? Bo na zdjęciach nie umiem tego ocenić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dopatrując się oczu Pepe udowodnił, że sam ma sokole oko. Chcąc utrzymać się w kolorystycznej konwencji nie malowałem czarnych źrenic na białym tle, ale ciemnoszare na jasnoszarych. Stąd pewnie wątpliwość. Dzięki z komentarz!

   Usuń