czwartek, 30 marca 2023

Sisters of Sigmar - Augur

Here's my kitbash of a Sisters of Sigmar Augur form Mordheim :)

Na kobiecy karnawał Wołka złożyłem panią Augur do mordheimowych Sióstr Sigmara.

 

10 komentarzy:

 1. Lepsza niż oryginał. Z czego ją złożyłeś?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki! Bazą (nogi, tułów, głowa, prawa ręka) były części z Sisters of Battle Repentia Squad. Gołąbek pochodzi z zestawu Battle Sister Squad, a lewa ręka i kiecka z WarCry'owych Cypher Lords. Młotek zbudowałem z resztek (drucik, ozdóbka z młotka Stormcastów i dorzeźbiony plasticard).

   Usuń
  2. Bardzo dobrze Ci to wyszło. Możesz złożyć cw do GW :D

   Usuń
  3. Ja tam bardziej łatam dziury niż rzeźbię, ale to chyba nie ma znaczenia, bo oni chyba dziś bardziej niż rękodzielników potrzebują projektantów 3D :P (Nie żebym to potrafił) Dziś pewnie skróciłbym prawą rękę (lub wydłużył lewą), ale generalnie jestem zadowolony :) Dzięki!

   Usuń
 2. Świetna! Bardzo zacna konwersja. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A dziękuję bardzo. Cieszę się, że się podoba :)

   Usuń
 3. Jestem pod wrażeniem! Uwielbiam takie "kitbashe" i zgadzam się z Pepe, że lepsza od oryginału!

  Ciekaw jestem wielce reszty Twoich Sióstr Sigmara.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło mi, że udało się wywrzeć. Oryginał jakoś bardzo piękny nie był, ale swój styl miał. Ta chyba też ma trochę charakteru :)

   Na razie siostrzyczki powstały dwie (linki poniżej). Z jednej (starszej) jestem bardzo zadowolony (https://gangsofmordheim.blogspot.com/2021/12/sisters-of-sigmar-sister-superior.html), w przypadku drugiej noszę się z zamiarem zdowngrade'owania młotka i bicza (https://gangsofmordheim.blogspot.com/2022/02/sisters-of-sigmar-sister-superior-2.html). Koncepcja dwóch pozostałych heroin i zgrai popleczniczek już jest - w przypadku tych pierwszych zaawansowana, w przypadku reszty - dość luźna. Małymi kroczkami do przodu :)

   Usuń
 4. Figurka poskładana świetnie i klimatycznie pomalowana! Podziwiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z perspektywy czasu nie ze wszystkiego na poziomie kitbashowania jestem zadowolony (coś mi nie gra z proporcjami prawej ręki) i pewnie będę robił drugie podejście.

   Na razie jednak z mordkowych konwersji prędzej można spodziewać się czegoś do Cult of the Possessed. Dzięki za wizytę i komentarz!

   Usuń